Benimle ben olmayan arasında, henüz bitmemiş, yüzyıllardır devam eden bir sav...

söz kimin

Bu sayfada Antonin Artaud tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Antonin Artaud şöyle demiştir: Benimle ben olmayan arasında, henüz bitmemiş, yüzyıllardır devam eden bir sav... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Benimle ben olmayan arasında, henüz bitmemiş, yüzyıllardır devam eden bir savaş var.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

İnsanlar konuşa konuşa yalnızlaşırlar

Güzel cevap her zaman daha güzel soruyu sorana verilir.

Öyle ki bu insanlar size yardım edecek, sizi inciticek, acı verecek, sizi terkedecek, sizi sevecek ve olmanız gereken insan olabilmenizi sağlayacaktır!

Etrafımız o kadar çirkefle dolu ki, temiz kalmak için tek çare, kendi dünyamıza çekilmek.

İnsan kalbinde taşıyor, cennetini de, cehennemini de. Her ikisi de tercihlerimizin meyvesi.

Fly Away Ben uçmak isterdim Gökyüzüne Bu yüzden çok yüksek Sadece bir yusufçuk gibi Ben Ağaçların üstünde uçardım Tüm derece denizler üzerinde Her yerde lütfen Oh uzaklaşmak istiyorum Başka bir yere gitmeyi istiyorum Evet evet evet Oh uzaklaşmak istiyorum Başka bir yere gitmeyi istiyorum Evet evet evet Gidip yıldız görelim Samanyolu ve hatta Mars Sadece bizim olabilir nerede Güneşe solmaya Diyelim Ruhunuzu uçurmak Biz bir yerde Sadece biraz eğlenmek için Oh yeah! Oh oh Ben kurtulmak istiyorum Başka bir yere gitmeyi istiyorum Evet evet evet Ben kurtulmak istiyorum Başka bir yere gitmeyi istiyorum Evet evet evet Ben kurtulmak lazım Ben kurtulmak lazım hissediyorum Oh yeah oh oh Ben kurtulmak istiyorum Başka bir yere gitmeyi istiyorum Sizinle Evet evet evet Oh Yeah! Ben kurtulmak istiyorum Başka bir yere gitmeyi istiyorum Sizinle Evet evet evet Ben kurtulmak lazım Ben X4 kaçmak istiyorum Evet Ben kurtulmak istiyorum Başka bir yere gitmeyi istiyorum

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste