Bence insomnianın en temel sebebi yalnızlık....

söz kimin

Bu sayfada Avustralyalı oyuncu Heath Ledger tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Heath Ledger şöyle demiştir: Bence insomnianın en temel sebebi yalnızlık.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Heath Ledger

Bence insomnianın en temel sebebi yalnızlık.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bu dünyada kimseye güvenme fazla; gölgen bile seni karanlıkta terkettikten sonra.

Takıntı, mutsuzluğun anası, hastalıkların en huzursuz olanıdır. Ruhun, hep uyanıktır ve uyanıklık limitini doldurana kadar da uyumaz. Çünkü özünde sindirememe egosu yatar. Sindirememe egosu, intikam duygusudur. Bu duyguyu, kin, öfke ve zarar verme hırsı yaşatır.

Türk'ü anlamamak için tarihe göz yummak gerekir! Haksız saldırılar ve adi iftiralar önünde; Türk' ün vakur kalışı, kuşku yok ki körlerin gerçeği, eşyayı anlamadıklarını düşündüklerinden ve körlere acıdıklarındandır! Bu soylu davranış o adi iftiralara ne açık bir cevap oluyor.

Hep bildiği şeyler arasında sıkışıp sıkılıp kalmış, yeni şeyler öğrenmeden, yeni şeyler düşünmeden, rutin tekrarlar arasında, yeni şeyler hissetmeden yaşayanlar soğuk beyinlidir. Soğuk beyinliler 35'inde ölür, 70'inde gömülür!

Günlerim her zaman amacıma ulaşmak için kısa gelmiştir bana.

Mutluluk senin, hatıralar benim olsun.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste