Bence evliliğin anlamı sana inanıyorum ve seni sonsuza dek seveceğim, demekti...

söz kimin

Bu sayfada Amerikalı yazar Danielle Steel tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Danielle Steel şöyle demiştir: Bence evliliğin anlamı sana inanıyorum ve seni sonsuza dek seveceğim, demekti... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Danielle Steel

Bence evliliğin anlamı sana inanıyorum ve seni sonsuza dek seveceğim, demektir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Dertliyim (Nedir Hey Erenler) Nedir hey erenler benim yandığım Halden bilmez yar elinden dertliyim Bu aşkın ateşi yaktı sinemi Pervaneyim nar elinden dertliyim Bin bir niyaz edip eyledi beni Bir kadim ikrara bağladı beni Gül iken dikene dağladı beni Kokulatmaz har elinden dertliyim Virani'yim çeker yarin kahrını Doldur ver içeyim aşkın zehrini Muhabbete saldık gönül bahrini Geçti zaman zar elinden dertliyim

Çünkü şu kadarını öğrendim ki, insan siperde büzüldüğü süre çok şeye katlanıyor, ama sonradan bunları düşünmek öldürebiliyor.

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Birgün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum.

Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Olağanüstü iddialar, olağanüstü kanıt gerektirir.

Bu ülkenin nüfusunun %10'luk hain kontenjanı vardır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste