Ben sadece akıllı insanlarla çalışmayı seviyorum....

söz kimin

Bu sayfada ABD'li sinema oyuncusu Edward Norton tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Edward Norton şöyle demiştir: Ben sadece akıllı insanlarla çalışmayı seviyorum.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Edward Norton

Ben sadece akıllı insanlarla çalışmayı seviyorum.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Topluma mutlak şekilde teslim olmak, bütünüyle onun esiri olmak gerekir. Toplum ancak o zaman yalnızca kölelere, ruhsal olarak intihar etmiş kimselere saygı duyar.

Doğanın güçleri üzerindeki tüm ustalığımızla, varoluş mücadelesinin yaşamın kalıcı ve gerekli bir koşulu olduğu görüşüne bağlı kaldık.

Bilgeliği ellerinde tutanlar, onu her gelen serseme öylece sunamazlar. İnsanın onu alabilmek için hazırlanmış olması gerekir. Yoksa ona yarardan çok zararı dokunur. Ayrıca bilgeliğin o duru sularında yalpa vuran bir sersem suyu bulandırınca zararı herkese.

Acıya kahkaha atabilmek bir sanatsa eğer; ben çok pahalı bir tabloyum.

Sorun ilişki durumu değiştirecek birini bulmak değil, hayatını değiştirecek birini bulmak.

Hatırası yıpranmış, hayali yorulmuş ve heyecanı yenilmişler için, içten içe çürüme, içe doğru devrilip çökme mukadder bir sondur.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste