Bell'in konuşma telgrafına gelince, yalnızca bilimsel çevrelere ilgi yaratıyo...

söz kimin

Bu sayfada Elisha Gray tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Elisha Gray şöyle demiştir: Bell'in konuşma telgrafına gelince, yalnızca bilimsel çevrelere ilgi yaratıyo... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Bell'in konuşma telgrafına gelince, yalnızca bilimsel çevrelere ilgi yaratıyor... ticari değerleri sınırlı olacak.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Hala o yanan kalp, o açan gül, Hala öten ormanda o bülbül!

Çalışmadan geçinenler bizden değildir.

Kur'an'a, kalpsiz dünyanın kalbi olarak bakın.

Yaşamak dediğiniz sevdiklerinizle birlikte olmak, ölüm dediğiniz onlarsız kalmakmış, mutluluk her sabah uyandığınızda onların varlığıyla hayat bulmakmış.

Temel, otomobiliyle yolculuk ediyormuş. Her nasılsa ters yola girmiş. Radyoda çalan müziğe eşlik ederek basıyormuş gaza. Radyo bir ara müzik yayınını kesmiş, anonsa başlamış: 'Sayın sürücüler! Bir otomobil ters yola girmiş hızla ilerlemektedir. Lütfen dikkatli olun!' Temel, yola bakmış, karşıdan gelen bir sürü araba görmüş. Kendi kendine 'Ne bir tanesi gardaşım, hepsi ters gidiyor, hepsi!' demiş... Bu fıkrayı ne zaman düşünsem bir tip canlanır gözümün önünde. Hayat yürüyüşünde yanlış yola giren, tüm uyarılara karşın hatasını görmek istemeyen, kabul etmeyen, kendini hak, herkesi batıl sanan, kendisi gibi düşünmeyenleri sapkınlıkla suçlayan bir tip.

Hiç değilse deliliğimi gözleyen biri yok.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste