Bella Thorne Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li aktris, şarkıcı ve dansçı Bella Thorne ait 7 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Bella Thorne kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Bella Thorne mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Bella Thorne
  • Adı: Bella Thorne
  • Doğum: 8 Ekim 1997
  • Mesleği: ABD'li aktris, şarkıcı ve dansçı
Bella Thorne Kimdir Sayfası

Bu sayfada Bella Thorne hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bella Thorne sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Annabella Aveɾy "Bella Thoɾne" (d. 8 Ekim 1997), Ameɾikan aktɾis, şaɾkıcı ve dansçıdıɾ. Thoɾne'nun en iyi bilinen ɾolü başɾolünü Zendaya ile paylaştığı Haydi Çalkala'daki CeCe Jones ɾolüdüɾ. Babasını (Reinaldo) 9 yaşında iken kaybeden yetenekli güzel, hayata zoɾda olsa sımsıkı tutunup, yaşamına devam etmiştiɾ. Annesi Tamaɾa Thoɾne, pɾofesyonel biɾ fotoğɾafçıdıɾ. Bella'nın sosyal siteleɾde paylaştığı fotoğɾaflaɾın çoğunun çekimi Tamaɾa'ya aittiɾ. Bu yetenekli güzelin hayɾanlaɾına veɾilen isim, kızlaɾ iςin Bellaɾina, eɾkekleɾ iςin Bellaɾino'duɾ.

Thorne'ün kökeni İtalya'ya dayanmaktadır. En genç mankenlerden biri Thorne'dür, oyunculuğa başlamadan hemen önce çocuk model oldu. Birinci sınıfta disleksi tanısı kondu. Alacakaranlık Efsanesi" Bella Swan'i Kristen Stewart ve Haydi Çalkala'da başrolü paylaştığı Zendaya ile sıkı bir arkadaşlığı var. 2003 yılında ilk film deneyimini Stuck on You filminde yaρtı. 2008 yılında oynadığı My Own Worst Enemy adlı dizide Taylor Lautner ile başrolü paylaştı ve yardımcı rolü ile bir Young Artist Award kazandı. sozkimin.com 2009'da Forget Me Not adlı bir korku filminde oynadı. 2010 yılında Waverly Büyücüleri'nde Max'in sevgilisini oynadı. 2010 yılının sonunda Haydi Çalkala'da başrol olan Cece Jones rolünü oynamaktadır.Zendaya ile Haydi Çalkala dizisinde başrol paylaşmaktadırlar. 2013-2014 yıllarında Alacakaranlık Efsanesi'nin son filmi Geceyarısı Güneşi'nde Renesmee Cullen'ı oynayacaktır. 29 mayısa'ta ilk şarkısı Call It Whatever i çıkarttı.
kaynak: wiki

Bella Thorne Sözleri 7 Adet

Aşağıdaki Bella Thorne sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Bella Thorne sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Biri seni sevmiyorsa mutlaka kıskandığı bir özelliğin vardır.

Bir seni sevmiyorsa mutlaka kıskandığı bir özelliğin vardır.

Hayranlarımı seviyorum ve hayranlarımın hakkımdaki düşüncelerini önemsiyor ve çoğu zaman bunu bilmek istiyorum.

En sevdiğim tasarımcılar Michael Kors'u ve Miu Miu'nun da ayakkabı tasarımlarını seviyorum.

Parfümlere takıntılıyım.

Aslında hiç dansçı olacağımı düşünmedim. Ben sadece senaryoyu çok sevmiştim. Bu yüzden seçmelere gittim. Shake It Up dizisindeki rolü için.

Oyunculuk basit bir şey değil. Oyunculuğu yaşamak ve öğrenmek gerek.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Eva Ross

Haydi calkala filmini cok seviyorum iyi oynuyorsun Bella. $arkilarinida seviyorum. En sevdigim Bella ve Zendaya $arkisi Up,Up and Away $arkisi. Ikinizde cok güzelsiniz ve iyi dans ediyorsunuz. Sizi seviyorum.

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste