Bazı sırlar en güvendiğin ve en sevdiğin insanlarla bile paylaşılmayacak kada...

söz kimin

Bu sayfada George R. R. Martin tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. George R. R. Martin şöyle demiştir: Bazı sırlar en güvendiğin ve en sevdiğin insanlarla bile paylaşılmayacak kada... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Bazı sırlar en güvendiğin ve en sevdiğin insanlarla bile paylaşılmayacak kadar tehlikelidir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Düzen, orantı, uyum. baskı güçlerinden arındırılmış, kurtarılmış, özgürleştirilmiş bir dünyanın düşüncesi, düşünceleştirilmesi. Bu doyumun, rahatın dinginliğidir: şiddetin sonudur; sürekli yenilenen umut, dünyanın şimdi farklı olabileceğinin umududur.

Sen mâdem ki zahiri önü, sonu düşünmektesin, ancak ve ancak bu gam ve neşe alemindesin. Ey hakikatte yok olan! Yok olan; nerede ön, nerede son!

Peygamberlerin övüncü Hazret-i Peygamber (asm) bile, hakikatler kendisine açılsın diye duada bulunurdu

Zamanla seks arasında yakın bir ilişki var belkide, ölümle seks arasındaki gibi. Ölüm de seks de özneyi zamanın dışına çıkarır.

Bütün acılara dayanılır, yeter ki ekmeğin olsun.

Uzay ve zaman; bizim entellektüel gelişim tarihimizin, maddenin doğasını soruşturmada 2000 yıllık başarısını temsil edecektir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste