Bazı şeyler için artık sabrım yok; ukala biri haline geldiğim için değil, aks...

Ana Sayfa > Liste > M Harfi > Meryl Streep > Bazı şeyler için artık ...

Bu sayfada Meryl Streep ait olan sözünü okuyacaksınız. Meryl Streep şöye demiştir: "Bazı şeyler için artık sabrım yok; ukala biri haline geldiğim için değil, aks..." sözünün devamı aşağıdadır.

Meryl Streep
Bazı şeyler için artık sabrım yok; ukala biri haline geldiğim için değil, aksine hayatımda artık beni mutsuz eden ya da üzen şeyler ile vaktimi daha fazla kaybetmek istemediğim bir noktaya ulaştığım için... Laf sokmalara, haddinden fazla eleştirilere ve hangi türden olursa olsun talep ve beklentilere artık sabrım yok. Benden hoşlanmayan insanları memnun etmeye, beni sevmeyen insanları sevmeye ve bana gülümsemeyen insanlara gülümsemeye yönelik arzumu kaybettim. Artık yalan söyleyen ve beni yönetmek isteyen insanlara bir tek dakika bile harcamak istemiyorum. Oyunların, ikiyüzlülüğün, sahtekarlıkların ve ucuz övgülerin olduğu ortamlarda bulunmak istemiyorum. Çok bilmişliğe ve akademik ukalalığa tahammülüm yok. Aynı şekilde boş dedikodulara da bulaşmak istemiyorum. Uyuşmazlıklardan ve karşılaştırmalardan nefret ediyorum. Farklılıklardan, hatta zıtlıklardan oluşan bir dünyaya inanıyorum, bu nedenle katı ve toleransı olmayan olan insanlardan kaçınıyorum. Arkadaşlıkta sadakatsizlikten ve ihanetten hoşlanmıyorum. Birisine nasıl iltifat edileceğini ya da cesaretlendirmek için ne diyeceğini bilmeyen insanlarla bir arada olamıyorum. Abartılar beni sıkıyor.Ve her şeyin de üzerinde, sabrımı hak etmeyen hiç kimseye sabrım yok. / Meryl Streep
Okuduğunuz Meryl Streep sözünde hata veya bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Meryl Streep Kimdir ?
Bu Söze Yapılan Yorumlar 💬
Nesrin BocnakNesrin Bocnak
Beni mutsuz edenleri hayatımdan geç de olsa, çıkardım.
Misafirlerin Şu Anda Baktığı Ünlüler
8💬
Teoman Teoman