Bazen sağa sola kızsaydım, kıyafetimi değiştirseydim, sınırlı, sakin, hırslı,...

söz kimin

Bu sayfada Yazar Luke Rhinehart tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Luke Rhinehart şöyle demiştir: Bazen sağa sola kızsaydım, kıyafetimi değiştirseydim, sınırlı, sakin, hırslı,... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Luke Rhinehart

Bazen sağa sola kızsaydım, kıyafetimi değiştirseydim, sınırlı, sakin, hırslı, tembel, şehvetli ve değişik karakterli olsaydım şimdi nerede olurdum sence? O zaman neyi başarmış olurdum? Can sıkıntısı olmayan bir adam insan değildir. Delidir o.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Hayvanlarla insanları ayıran; taşıdıklarıdır.

AŞK Acısı taşımayan Yürek; Ya Deliye aittir, Ya Ölüye.

İnsanoğlu alışkanlıklarından bir türlü sıyrılamıyor. Yeni bir hayatı bu yüzden pek az kişi özlemekte. Çok acı çekiyoruz; ama farkında değiliz. Yeni bir hayat gerekiyor, yeni bir insan kalabalığı, yeni bir toplum.

Baskı, ihtilalin tohumudur.

Bekar erkeklerin vicdanı vardır, evli olanların ise karıları.

Matematik hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına sahip olan birçok kişi onu aritmetikle karıştırır ve onu kurak bir bilim olarak görür. Ancak gerçekte, büyük miktarda hayal gücü gerektiren bir bilimdir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste