Basit yapın. Hatırda kalır olsun. Kendisine bakmaya teşvik edici olsun. Okuma...

söz kimin

Bu sayfada Leo Burnett tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Leo Burnett şöyle demiştir: Basit yapın. Hatırda kalır olsun. Kendisine bakmaya teşvik edici olsun. Okuma... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Basit yapın. Hatırda kalır olsun. Kendisine bakmaya teşvik edici olsun. Okuması eğlenceli olsun.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Diyorum hepimizin bir gizli adı olsa gerek. Belki çocuk ve ihtiyar, belki kadın ve erkek Hepimiz, herbirimiz gizli bir isimle adaşız. Yoksa şimdiye kadar hesapların tutması lâzımdı.

En büyük zenginlik, iyilerdedir. Çünkü her şeylerini kaybetseler dahi, insanlıklarını kaybetmezler.

Nasıl hatırlanmak isterdim? Dünya'ya bir miktar ışık ve kaçış getiren birisi olarak. Ayrıca sessiz çocukların sesi olarak da anılmak isterdim çünkü onları seviyorum. Ben çocuklar için yaşayan birisiyim.

Vay Halime Birine aşık oldum düştüm peşine Hayat çok güzel göründü birden gözüme Annem sakın yapma dedi güldüm yüzüne Çok seviyorum anne dedim karışma bize Vay vay vay vay benim halime Dinlemedim anneciğimi düştüm zalime Vay vay vay vay benim halime Bulamadım çaresini yandım kaderime Cicim ayları geçince geldim kendime Söyleyemedim kimselere kaldım dertlere Yarin huysuzluğundan bezdim bin kere Kaynanamın dırdırından döndüm iğne ipliğe Vay vay vay vay benim halime Dinlemedim anneciğimi düştüm zalime Vay vay vay vay benim halime Bulamadım çaresini yandım kaderime Bu halim ibret olsun tüm sevenlere Herkes muradına ersin çıkalım kerevetine Davullar vurulsun düğün dernek kurulsun dengi dengine Vay vay vay vay benim halime Dinlemedim anneciğimi düştüm zalime Vay vay vay vay benim halime Bulamadım çaresini yandım kaderime

Aynı gökte uçarlar, lakin karganın dünyası başka, şahininki başkadır.

Siyasi duruşu olan parçalarımız var. Çok protest bir grup değiliz ama müzik yoluyla fikirlerimizi anlatmaktan yanayız.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste