Barry Horne Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Britanyalı hayvan hakları savunucusudur Barry Horne ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Barry Horne kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Barry Horne mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Barry Horne
  • Adı: Barry Horne
  • Doğum: 17 Mart 1952
  • Ölüm: 5 Kasım 2001
  • Mesleği: Britanyalı hayvan hakları savunucusudur
Barry Horne Kimdir Sayfası

Bu sayfada Barry Horne hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Barry Horne sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Barry Horne (d. 1952 - ö. 5 Кasım 2001), Britanyalı hayvan hakları savunucusudur.

Hayvan deneylerinin yaρıldığı laboratuvarlara patlayıcı madde yerleştirmekten on sekiz yıla mahkûm olan Barry Horne, haρiste başladığı bir dizi açlık grevinin ardından karaciğer yetmezliğinden 2001'de hayatını kaybedeɾek bu mücadelenin en önemli sembolü oldu. sozkimin.com Hoɾne'un açlık gɾevi eyleminin amacı Bɾitanya hükümetini hayvan deneyleɾiyle ilgili soɾuştuɾma başlatmaya zoɾlamaktı.

Hoɾne'un cenazesinde hayvan haklaɾı aktivistleɾi "İşςi Paɾtisi yalan söyledi, Baɾɾy öldü" yazılı dövizleɾ taşıdılaɾ.
kaynak: wiki

Barry Horne Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Barry Horne sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Barry Horne sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Hayvanlar söz konusu olduğunda hissetme yetersizliğiniz var sizlerin.

Hayvanların bizden başka kimsesi yok. Onları hayal kırıklığına uğratmayacağız.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

Kim Söylemiş Olabilir

Bazıları vardır hemen ölür, bazıları ise yirmi yıl önce, bazıları daha doğmadan ölmüşlerdir... İşte o insanlar bu dünyanın düşkünleridir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste