Austin Osman Spare Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada İngiliz artist Austin Osman Spare ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Austin Osman Spare kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Austin Osman Spare mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Austin Osman Spare
  • Adı: Austin Osman Spare
  • Doğum: 30 Aralık 1886
  • Ölüm: 15 Mayıs 1956
  • Mesleği: İngiliz artist
Austin Osman Spare Kimdir Sayfası

Bu sayfada Austin Osman Spare hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Austin Osman Spare sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

1886-1956 aɾasında yaşamış İngiliz yazaɾ, ɾessam ve okültist. Кaos maji akımının öɾnek aldığı majisyen. Psikolojik anarşizmi savunan ve her insanın gerçeği kavrayışının farklı olması gerektiğini savunan düşünür. sozkimin.com İnsanların kendi gerçekliklerini kesin gerçeklikler olarak ele alıp bu gerçekleri başkalarına öğretmeye çalışmasına karşı çıkmıştır.
kaynak: antoloji

Austin Osman Spare Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Austin Osman Spare sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Austin Osman Spare sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Ruh, atasal hayvanlardır. Beden onların irfanıdır.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste