Atılan her adım bir başlangıç, her başlangıç ise bir beklentidir. Elbette bek...

söz kimin

Bu sayfada Yazar Ahmet Batman tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Ahmet Batman şöyle demiştir: Atılan her adım bir başlangıç, her başlangıç ise bir beklentidir. Elbette bek... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Ahmet Batman

Atılan her adım bir başlangıç, her başlangıç ise bir beklentidir. Elbette beklentilerim var hayattan ve o beklentilerin olmama ihtimali beni korkutmuyor. İşte orada mükemmelleşiyor insan. Beklentilerinden korkmuyor, çünkü kaybedecek bir şeyi olmadığını biliyor. Başarısız olmak tekrar kendine dönmek demektir. Sadece hayatına bir başarısızlık eklemiş olursun. Bu seni karamsarlığa sürüklememeli...

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

İnsanlar vardır ki, herşeyleri eksiktir, fakat yine de birşeyleri fazladır. İnsanlar vardır ki; büyük bir gözden, büyük bir ağızdan, büyük bir karından veya herhangi bir organdan başka birşey değildirler. Bunlara ters kötürümler derim.

Kimine göre yalnızlık, hasta kişinin kaçışıdır; kimine göre de, hasta kişilerden kaçıştır.

Namaz dinin direği, cihat ise zirvesidir.

Ya Hak, ya batıl Ya Kurtuluş, ya hüsran...

İnsanlık bana bağırsaklarını gösteriyor. Hayatın gizemini çözüyorum, ama dünyanın üzerinde kendimi kaybolmuş hissediyorum.

Bence, gerçekten büyük insanlar, dünyada büyük acılar çekmek zorundadır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste