Aslında Levinski hanımla bir ilişkim oldu. Bu uygun değildi. Gerçekte yanlışt...

söz kimin

Bu sayfada Bill Clinton tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Bill Clinton şöyle demiştir: Aslında Levinski hanımla bir ilişkim oldu. Bu uygun değildi. Gerçekte yanlışt... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Aslında Levinski hanımla bir ilişkim oldu. Bu uygun değildi. Gerçekte yanlıştı.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Onun yüzüne benzer hiçbir yüz bir daha doğmayacaktır. Asla! Asla! O vücut ve o yüz, bir daha dünya üzerinde görünmeyecektir. Binlerce, milyonlarca, milyarlarca kadın doğacaktır; ama bütün doğacak kadınların arasında o bulunmayacaktır; hiçbir zaman bulunmayacaktır. Ama bu nasıl olur? İşte, insan bunu düşünürken deliriyor.

Gülyüzünde Göreli gülyüzünde göreli zülfü semen sây gönül kara sevdâya yerler bî-ser-ü bî-pây gönül dimedimmi sana dolan mânâ hây gönül. vây gönül,vây bu gönül, vây gönül ey vây gönül yar yeleleli, dost yeleleli,yeleli ya lâ yaleli dost bizi hâketti hevâ yoluna sevdâ nidelim pâyimâl eyledi ol zülf-ü semen-sây nidelim kul edinmez ki güzeller bizi illâ nidelim.

Ne garip. Kazanmak insanlara yetmiyor. Diğerlerinin kaybettiğini de görmek istiyor.

Bütün resim bir kazadır. Ama aynı zamanda bir kaza değil, çünkü birinin kazanın hangi bölümünün korunacağını seçmesi gerekiyor.

Ne yâre yaradı cismim, ne bana, bilmem hiç! İlâhî ben bu bir avuç türâbı neyleyeyim?

Aramıza ayrımcılık tohumu atanlara, nifak tohumu ekmek isteyenlere, bu ülkeyi bölmek isteyenlere ben 'yazıklar olsun' diyorum.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste