Asla karlı hisseleri kendi haline bırakıp, kuruluşun gelişimini izlemekten va...

söz kimin

Bu sayfada İş adamı Peter Lynch tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Peter Lynch şöyle demiştir: Asla karlı hisseleri kendi haline bırakıp, kuruluşun gelişimini izlemekten va... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Peter Lynch

Asla karlı hisseleri kendi haline bırakıp, kuruluşun gelişimini izlemekten vazgeçmeyin.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

İki yüzlünün dilinde tat, kalbinde ise fesat gizlidir.

Oburluktan sakınınız, zira oburluk bu dünyada hamallık öldükten sonra ise pis kokudur.

Doğal olarak insan, bu çalışmaya başlamayacak ve kendinin şuurunda olma, tek oluş ya da bireysellik, sürekli benlik ve irade gibi bununla ilişkili olan her şeye sahip olmadığına ikna olana kadar: bunun gerekli olduğunu düşünmeyecektir.

Bazı anlarda cesaretim kırılıveriyor. Bir uçurtmaya, gözlerimi ayırmadan uzunca bir süre bakabilecek cesareti bile bulamıyorum kendimde. Uçurtmanın dengesi bozulacak, kuyruğu dolanacak ya da ipi kopacak gibi geliyor. Bir şeyler iyi gitmediğinde ve tüm bunlar üst üste geldiğinde, insan, bundan böyle yaşananların ve yaşanması muhtemel olanların kötülükten başka bir şey getirmeyeceği hissine kapılıyor. Bir adım sonrasında toprağın ayaklarının altından kayıp gideceğini düşünmek gibi bir his bu. Her adımı boşluğa atmak gibi.

Burada kelebeklerin yaşam sürelerini doldurdukları yazıyor. Öyle olmasaydı çok üzülürdüm. Doğal yaşam alanlarının korunması önemli.

İhanet etmek mi? Önce bağlanmanız gerekir, ben hiçbir zaman bağlanmadım.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste