Aşkı seçme özgürlüğünün gerçekleşmesi olanak dışıdır....

söz kimin

Bu sayfada Meksikalı yazar, şair Octavio Paz tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Octavio Paz şöyle demiştir: Aşkı seçme özgürlüğünün gerçekleşmesi olanak dışıdır.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Octavio Paz

Aşkı seçme özgürlüğünün gerçekleşmesi olanak dışıdır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

İnsanlar mutlu sonlara neden ağlarsa, düğünlerde de aynı nedenle ağlar: Aslında gerçekleşmeyeceğini bildikleri bir şeye umutsuzca inanmak istedikleri için.

Elementlerin farklı kimyasal elementlere dönüşümünün ilk tartışılmaz kanıtları, radyoaktivite fenomenlerinin incelenmesi ile sağlanmıştır.

Hatırına Sustum hayat kolay değil Ağlarım, ağlarım Bunu daha bir çocukken Anladım anlatamadım Of.. hangi birine yanayım Hangisini anlatayım Geceler diken bana Hangi gecemi yakayım? Hatırına sustum.. Hatırına yuttum.. Öfkeli dünyada Senin için yaşıyorum Kader benle hemfikir değil Hayatla derdim var Ben hata veririm Kendimle zorum var Off.. hangi birine yanayım Hangisini anlatayım Dünya batıyor bana Hangi günümü yakayım Hatırına sustum.. Hatırına yuttum.. Sersefil dünyada Senin için yaşıyorum

Herkesin bir yeteneği vardır. Nadir olan, bu yeteneğin sizi götürebileceği en karanlık yere kadar gitme cesaretidir.

Halimiz gerçekten mutluluk verici olsaydı, kendimizi onun hakkında düşünmekten alıkoyma gereği duymazdık.

Ben, Allah yolunun bir hizmetçisiyim.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste