Aşırı derecede çalışkan, pigmentlerini çok ince öğüten ve yağlarını damıtmak ...

söz kimin

Bu sayfada Lorenzo di Credi tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Lorenzo di Credi şöyle demiştir: Aşırı derecede çalışkan, pigmentlerini çok ince öğüten ve yağlarını damıtmak ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Aşırı derecede çalışkan, pigmentlerini çok ince öğüten ve yağlarını damıtmak için çok fazla zaman harcayan bir mükemmeliyetçi. (Lorenzo di Credi için Vasari'nin yorumu)

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Kolay kolay güvenmez, sevmezdim ben herkesi, bilemedim ki onun gerçek yüzü hangisi.

Fikirlerimizi ve aklımızı tüm boyutlarıyla hür bırakmalıyız. Her müminin düşünce ve mezhebine saygı göstermeliyiz. İnsanların fikirlerine muhalif olabilir veya daha fazlasını söyleyeyim insanların fikrine düşman olabiliriz. Fakat müminlerin kendilerine her halükarda dost olmalıyız.

Truman'ı baskıya boyun eğdiği için asla affetmedim. Bunun ne demek olduğunu tek kelimeyle anlamadı. İşin doğrusu Başbakanlığından sonra bile hala Rusların bombaları olduğuna 1949'da inanmıyordu. İnanmadığını dile getirdi. Ona göre nasıl yapacağımızı bile bilmediğimiz bir vakitte tek seferde hidrojen bombası yapacağımız dünyaya geçmiş olmak yapılabilen en kötü şeylerden biriydi.

Yüzündeki o billur akşam kahvaltısı surgulerken özümü, ne kadarını sustuk konuştuklarımızın?

Aşk bir kum saati gibidir; kalp dolarken beyin boşalır.

Mutlu olmak için, hayatta kimseyi kendin gibi görme. Çünkü sen gibi olan tek kişi, aynadaki yüzündür.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste