Ashley Benson Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Oyuncu, Model , Danscı Ashley Benson ait 6 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Ashley Benson kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Ashley Benson mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Ashley Benson
  • Adı: Ashley Benson
  • Doğum: 18 Aralık 1989
  • Mesleği: Oyuncu, Model , Danscı
Ashley Benson Kimdir Sayfası

Bu sayfada Ashley Benson hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Ashley Benson sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Ashley Benson (18 Aralık 1989)

Ashley Benson kısaca Amerikalı aktris model ve dansçıdır. Ünlü oyuncu dansa 4 yaşındayken başlamıştır. Balet, hip hop, lirik ve caz danslarını başarıyla yaρabilmiştir. Şarkı söylemeye de özel yeteneği olan ünlü oyuncu koro gruplarında ce müzikallerde yer almıştır.

1999 yılında ise oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2004 ile 2007 yılları arasında 'Days of our Lives' adındaki dizide 'Abigail Deveraux' karakterini canlandırmıştır. Bu dizide oynamak iςin bölüm başına 6.000 $ almayı kabul ettiği bir kontratı 3 yıllığına imzalamıştır. sozkimin.com Bunun yanında Ashley Benson 2013 yılında 'How I Met Your Mother', 2012 yılında 'Punk'd', 2008 yılında 'Supernatural' ve 'CSI:Miami', 2006 yılında 'The O.C' ve 2005 yılında 'Zoey 101' ve '7th Heaven' gibi ünlü dizilerin belirli bölümlerinde rol almıştır.
kaynak: bilgi-deryasi

Ashley Benson Sözleri 6 Adet

Aşağıdaki Ashley Benson sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Ashley Benson sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Ben hiç birşey ile gündeme gelmeyi istemiyorum ama şarkı söylemeyi çok seviyorum.

Gösteri başladığında 13 olan hayranlar şimdi 17 oldular. Ve büyüdükçe biz bu karanlık yerlere gidebiliriz. Bu beni mutlu ediyor. Dürüst olmak gerekirse, karanlık daha iyi.

Emma Stone gerçekten bana ilham veriyor ve bence müthiş bir oyuncu. Bence o görüp görebileceğiniz en iyi insan.

Oyuncu olmam iyi yalan söylediğim anlamına gelmez.

Şarkı söylemeyi çok seviyorum.

Genellikle bot ve deri ceket giyerim. Bazen klasik elbiselerde giyiyorum eğlenceli oluyor.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste