Artık sevmiyorum ya severim belki yine. Ne uzundur unutuş, ah ne kısadır sevd...

söz kimin

Bu sayfada Şilili yazar ve şair Pablo Neruda tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Pablo Neruda şöyle demiştir: Artık sevmiyorum ya severim belki yine. Ne uzundur unutuş, ah ne kısadır sevd... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Pablo Neruda

Artık sevmiyorum ya severim belki yine. Ne uzundur unutuş, ah ne kısadır sevda.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bilmem görecek miyiz yine birbirimizi?

Hatırına Sustum hayat kolay değil Ağlarım, ağlarım Bunu daha bir çocukken Anladım anlatamadım Of.. hangi birine yanayım Hangisini anlatayım Geceler diken bana Hangi gecemi yakayım? Hatırına sustum.. Hatırına yuttum.. Öfkeli dünyada Senin için yaşıyorum Kader benle hemfikir değil Hayatla derdim var Ben hata veririm Kendimle zorum var Off.. hangi birine yanayım Hangisini anlatayım Dünya batıyor bana Hangi günümü yakayım Hatırına sustum.. Hatırına yuttum.. Sersefil dünyada Senin için yaşıyorum

Aşklarım, arkadaşlarım, dostlarım dağılıp gitti herkes.. İçimi sızlatacak kimse kalmadı içimde.

Gerçek söylemeyince sanki yok.

Hayat plan yapanlara güler, sükûnet beklediğimiz yeri şamataya boğar ve bir daha görmeyeceğimizi sandığımız birini aniden karşımıza çıkartır.

Bugün, mevcut olan her şeydir; şimdi senin var olduğun, her zaman var olacağın yeğâne zamandır. Yaşamak istersen ya şimdi olacaktır ya da asla olmayacaktır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste