Armstrong'un ayın üzerinde sıçradığını görebiliyordum....

söz kimin

Bu sayfada Sovyet kozmonotu, uzayda yürüyen ilk insan Aleksey Leonov tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Aleksey Leonov şöyle demiştir: Armstrong'un ayın üzerinde sıçradığını görebiliyordum.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Aleksey Leonov

Armstrong'un ayın üzerinde sıçradığını görebiliyordum.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Dünya öyle çirkindi ki, kimsecikler kalkmadı mezarından.

Sadık arkadaşlar bulun ve onların arasında yaşayın. Dürüst ve samimi arkadaşlar, darlıkta yardımcı, genişlikte süs ve zinettir.

Sizler, vatan laf üretmekle sevilmez vatanını en çok seven görevini işini en iyi yapandır deyişinin en somut kanıtısınız. Çünkü sizler ulusun dirlik içinde, birlik ve beraberliğine vatanın asla bölünmez bütünlüğüne, çağdaşlaşma sürecinde hızla yol almakta olan laik ve demokratik cumhuriyetin temellerine, gerek yazıları gerek sözleri ve gerekse hareketleri ile dinamit koymaya çalışan harici ve dahili bedhahlara karşı en büyük güvencelerimizden birisiniz.

Her ayrılığın tokat gibi. samardan anlamaz bu kalp. Kaç kere oldum hatırlamıyorum bile. Yalnızlık beni sallayamaz, düşer kalkarım..

Düşman, elinde kılıcıyla karşında duran değildir. Arkasına hançeri saklayıp yanında durandır.

Bunlardan bir çoğu, güya kerametlerinin şöhretine parlaklık vermek için yalan rüyalar uydururlar

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste