Allah'tan zenginlik istedim, bana İslâm'ı verdi....

söz kimin

Bu sayfada Muhammed Ali tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Muhammed Ali şöyle demiştir: Allah'tan zenginlik istedim, bana İslâm'ı verdi.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Allah'tan zenginlik istedim, bana İslâm'ı verdi.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan inip onu yönetmektir.

Kadınlar ilk doğumda tecrübe ettikleri halde, acı içinde kalma pahasına neden sonraki çocuklarını doğurur? Çünkü annelik hormonu oksitosin, ilk doğum sırasında beynin kayıt yapmasını engeller.

Sabırla, duayla, dostlukla, kardeşlikle, paylaşmanın ve karşılıklı yardımlaşmanın nurlu sofrasında halka halka diziliyoruz.

Hayat tamamlama işlemidir, özellikle de kendini.

Memleket isterim Ne başta dert, ne gönülde hasret olsun; Kardeş kavgasına bir nihayet olsun.

Sahnede olduğum kişi normal hayatımdakinden çok daha farklı. Ama asla sahnede sexy göründüğüm için Tanrı'nın bana kızdığını düşünmüyorum. Kimse bundan ne kadar zevk aldığımı bilemez. Etrafta düzgün giyinerek dolaşıyorum her zaman diva stilini korumaya çalışıyorum bu insanların gördüğü şey. İnsanlar asla anlayamazlar. Kimse benim Tanrı'yla olan özel ilişkimi bilemez ve benim kimseye bir şey kanıtlamaya ihtiyacım yok.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste