Allah çocuklarını - yarattığı kullarını 'bu şanslı olacak, bu şanssız olacak ...

söz kimin

Bu sayfada Yazar Ayça Akın tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Ayça Akın şöyle demiştir: Allah çocuklarını - yarattığı kullarını 'bu şanslı olacak, bu şanssız olacak ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Ayça Akın

Allah çocuklarını - yarattığı kullarını 'bu şanslı olacak, bu şanssız olacak diye ayırmadı. Akıl Allah tarafından hekese eşit oranda verildi. Farkı yaratan, seni şansız ya da şanslı yapan sonradan edindiğin inanç kalıplarındır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Sadece daha iyi bir yaşam yaşamak için bir çocuğu öldürüyorlar. (kürtaj için ettiği söz)

Öğrendikten, sevdikten sonra daha çok acı çekeceksiniz.

Batı boş yere geçmişe lâyık bir can çekişme biçimi arıyor.

Şunu da unutmayın ki, insana karşı savaşırken sonunda ona benzememeliyiz. Onu alt ettiğimiz zaman bile, onun kötü alışkanlıklarını benimsemeye kalkmayın.

Günlerin tam içinde yaşayamayınca, olanlara akıl erdiremeyince, bunlarla oyalanıyoruz işte, kahve pişirmek, çay demlemek... Anılar da öylesine çoğalmış ki bastırıveriyorlar, günü karartıyorlar erkenden.

Eğer aptal bir kızı oynuyorsam ve aptalca bir soru sormam gerekiyorsa bunu yapmalıyım. Benden ne bekleniyor zeki olmam mı?

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste