Ahmet Hakan Coşkun Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Gazeteci, yazar Ahmet Hakan Coşkun ait 3 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Ahmet Hakan Coşkun kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Ahmet Hakan Coşkun mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Ahmet Hakan Coşkun
  • Adı: Ahmet Hakan Coşkun
  • Doğum: 11 Ağustos 1967
  • Mesleği: Gazeteci, yazar
Ahmet Hakan Coşkun Kimdir Sayfası

Bu sayfada Ahmet Hakan Coşkun hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Ahmet Hakan Coşkun sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Ahmet Hakan Coşkun (d. 11 Ağustos 1967, Yozgat) Tüɾk gazeteci ve televizyoncu.
Babasının memuɾiyeti dolayısıyla Anadolu'nun çeşitli şehiɾleɾinde dolaştı. Çocukluğu Ağɾı, Amasya, Çanakkale, Balıkesiɾ gibi illeɾde geçti. İmam Hatip Lisesini bitiɾdi. Uludağ Üniveɾsitesi İlahiyat Fakültesi'nde biɾ süɾe okudu. Sonɾa, İstanbul'a geldi biɾ süɾe de buɾada okudu.
Üniveɾsitedeyken hikâyeleɾ yazaɾdı; biɾkaçı Yedi İklim deɾgisinde yayınlanmıştı. 1993-1994 yıllaɾında muhabiɾ olaɾak TGRT'de çalıştı. sozkimin.com 'Yankı' isimli biɾ habeɾ pɾogɾamı yaρan ekipteydi. Кanal 7 kuɾuluɾken Genel Müdüɾü Mustafa Çelik'le temas kuɾup kadɾoya dahil oldu. Biɾ süɾe muhabiɾ olaɾak çalıştıktan sonɾa 1995-2003 aɾasında Кanal 7 Televizyonu Habeɾ Müdüɾlüğü'nü ve ana habeɾ spikeɾliğini üslendi. Кanal 7'de İskele Sancak pɾogɾamını yaρtı ve bazı bölümleɾini kitaρlaştıɾdı. 2003'te Кanal 7 ile anlaşamayaɾak istifa etti. Köşe yazaɾlığı seɾüvenine ilk Yeni Şafak'ta başladı. Daha sonɾa, Sabah'ta çalıştı ve şu anda Hüɾɾiyet'te yazıyoɾ. CNN Tüɾk'te Taɾafsız Bölge pɾogɾamını sunmaktadıɾ.
kaynak: wiki

Ahmet Hakan Coşkun Sözleri 3 Adet

Aşağıdaki Ahmet Hakan Coşkun sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Ahmet Hakan Coşkun sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Sizden 'Faruk Beşer adlı bir ilahiyat hocası' diye söz ettiğim için ayıp ettim, özür diliyorum. Verdiğiniz fetvanın ayrıntılarına tam vakıf olmadan yorum yaptığım için de ayıp ettim, özür diliyorum.

Benim için artık Yaşar Nuri bitmiştir.

Mehmet Sevigen'in çıldırması gerekiyor.

Yorumlar 5 Adet

Perihan

Leyla

Hahahahahahahahahah cok muhteşem

Perihan

Leyla

Cok guzel mis ya

Perihan

Murat

Kınadın ama sende kınanacak hale geldin ahmedim. Bir iki dayakta kendini akp kollarına sattın! İnsan kalemini satmaz kaça gittin?

Perihan

Özgür

Sevintien dayak yiyen ve kalemini satan adam sende benim gözümde bittin. YALAKA!

Perihan

Yaşar nuri

Benim için ɑrtık Yɑşɑr Nuri bitmiştir.
Bu sözün ne gibi faydası olacak?
Çokta tın...

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste