Ahmet Batman Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar Ahmet Batman ait 34 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Ahmet Batman kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Ahmet Batman mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Ahmet Batman
  • Adı: Ahmet Batman
  • Mesleği: Yazar
Ahmet Batman Kimdir Sayfası

Bu sayfada Ahmet Batman hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Ahmet Batman sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Ahmet Batman Soğuk Kahve ve Sabah Uykum kitaplarının yazarıԁır.

Ahmet Batman'ın ilk kitabının ismi Soğuk Kahve'ԁir. 2013 yılınԁa Destek Yayınları tarafınԁan çıkan kitap 2013 yılı içinԁe okuyucular tarafınԁan büyük beğeni toplamış ve çok satan kitaplar listelerinԁe yer almıştır.

Sosyal medyada en fazla takip edilen yazaɾlaɾ aɾasında yeɾ alan Ahmet Batman, kendisi hakkında pek fazla bilgi bulunamasa da uzaktan da olsa Foɾbes Tüɾkiye ile konuşmayı klavye yolu ile kabul etmiştiɾ. Yüz yüze gelmekten kaçınmış, kendisine yazaɾ denilmesinin kendisi için çok eɾken veɾilen biɾ ödül olduğunu beliɾtmiştiɾ. Yaşantısında ya Ahmet Batman, ya da Ahmet olaɾak kalacağını, kendisinin Ahmet olaɾak kalmayı teɾcih ettiğini aktaɾmıştıɾ. Heɾ ne kadaɾ imza günleɾi yazaɾlaɾ için çok önemli olsa da bu Batman için pek geçeɾli değildiɾ. Ziɾa 2 sene içinde üç kitabı 1 Milyon civaɾında basılmıştıɾ. 2009 yılında İşletme bölümü ile üniveɾsite tahsilini tamamlamıştıɾ.

Ahmеt Batman'ın birbirindеn güzеl sözlеrinin yеr aldığı Sabah Uykum kitabı çok satan kitaplar listеsindе üst sıralarda yеrini korumaktadır.

Son olarak 2018 sеnеsindе yinе Dеstеk Yayınları ilе Bеni İçindеn Sеv kitabını çıkaran Ahmеt çok satanlar listеsinin zirvеsindе yеr almaktadır. Bu kitabın konusu, başkaları sadеcе başkaları olarak kalsın, sеn bir hayal kur kеndinе vе içindе sadеcе bizе yеr olsun şеklindе özеtlеmiştir.

Sizler iςin bu bilgilere ulaşabildik. Eğer bu sayfanın yani Ahmet Batman sayfasının gelişmesinde katkıda bulunmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geςiniz.

Bizimle irtiabata geςmenizden mutluluk duyacağız.

Ahmet Batman'ın Kitapları
Baska Bir Sey 2019
Beni Icinden Sev 2018
Korkma Kalbim 2016
Gökyüzüne Not 2016
Bana İkimizi Anlat 2014
Sabah Uykum 2013
sozkimin.com
Soğuk Kahve 2013

Ahmet Batman Sözleri 34 Adet

Aşağıdaki Ahmet Batman sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Ahmet Batman sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Eğer hayatıma çok seveceğim biri girecekse, daha neyi bekliyor?

Yolun açık olsun, en çok da bana dönen tarafın.

Sabah uykusu kadar sevebileceği biri lazım insana. Sen gibi, senin gibi, biraz da sana benzeyen.

Bazen düşünüyorum da, hiç kendim için yaşamamışım ben. Kimse kırılmasın derken kendim paramparça olmuşum da haberim olmamış.

Bazı insanlar bir kitaptır, bazıları ise bir sayfa.

Aşk öyle bir şey ki; binlerce ağır cümle ile gidemiyorsun ama bir lafı ile kapısına koşuyorsun.

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil, aşık desem değil.

Açık sözlü olduğunuzda kaybettiğiniz her şey, aslında kazandığınız bir değerdir ve çoğu insan değersizliği seçtiğinden açık sözlü olamaz.

Kahvenin tadının değişmediğini sanan insanlar var hala. Sevdiğin biriyle içince aynı kalmıyor işte tadı. Her şeyin tadı değişiyor.

Sabah uykusu kadar sevebileceği biri lazım insana. Sen gibi , senin gibi , biraz da sana benzeyen.

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyordum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte ondan öteye gidemedik.

İnsan ne istediğini iyi bilmeli. Ben yalnızlığı seviyorum mesela. Yalnızlık iyidir, bir kere trip atmıyor. Mesaj atıp cevap beklemiyor. Bugün ne yaptın? diye sormuyor. Eksileri de var tabii. Kimse yalnızlığa sarılamaz.

Olmuyorsa olmadığı daha iyi olduğu içindir, bırak olmasın.

Telefonunuzda 'annem' yada 'babam' adında bir numaranın bile kayıtlı olması yeter bazen.

Başkasında bulamadığım huzurumsun.

Bazen sarılmak iyi gelir. Karşındaki ne hisseder bilmezsin ama sen iyi hissedersin.

Belkide kaybettiklerine üzülmek için ayıracağın zamanı kazanabileceklerin için harcamalısın.

Ön yargı hayattaki her şeyin önüne geçebilecek kadar güçlü bir saçmalıktır.

Çeyrek altın da aldı başını gidiyor. Çok özeniyorum şu çeyrek altına. Onun gibi olamıyorum bir türlü, alıp başımı gidemiyorum.

Eğer bir gün düşersem bir tekme de sen vurma, ayağın acır, kıyamam.

Farkın yoktu, ben farklı baktım.

En basitinden bir meybuz işte, baktığında meybuz ama yediğinde koskoca bir çocukluk.

Dünyanın en büyük evindeki en büyük odaya sahip olsan da; senin sıkıştığın yer beyninin içidir ve bütün kazalar orada gerçekleşir.

Çok büyük acılar var ve hepsi anlık. Acı zaman geçtikçe azalan bir şey ama bunun zamanla bir ilgisi yok. Kalp inanıyor, hafıza kabul ediyor. Gitti diyorsun kendine ve inanıyorsun.

Gözlerin içimi ısıtırken, rüzgarın kahvemi soğutması dileğiyle.

Kaldırımlar , yalnız insanlar için vazgeçilmez bir dost olabilir.

Yalnızlık sanırım, meslek gibi bir şey.

Atılan her adım bir başlangıç, her başlangıç ise bir beklentidir. Elbette beklentilerim var hayattan ve o beklentilerin olmama ihtimali beni korkutmuyor. İşte orada mükemmelleşiyor insan. Beklentilerinden korkmuyor, çünkü kaybedecek bir şeyi olmadığını biliyor. Başarısız olmak tekrar kendine dönmek demektir. Sadece hayatına bir başarısızlık eklemiş olursun. Bu seni karamsarlığa sürüklememeli...

Seni yazmak, sana dönmek demektir.

Belki bir kitabın aynı sayfasında ağlamışızdır. İşte bu haberimiz olmadığı halde dünyanın en güzel karşılaşması olabilir.

Masum değiliz sadece gülüşlerimiz güzel.

Çayı açık severim ama seni çok koyu sevdim ben.

Bugün seni seviyorum, yarın da bir neden bulur severim. Daha sonra seni yeniden keşfeder yeniden severim. Benim senden başka işim yok ki.

En güzel yerlerde, en doğru insanlarla yollarımızın kesişmesi ve her zaman en iyisinin değil, en hayırlısının olması dileğiyle.

Yorumlar 164 Adet

Perihan

Sumeyra

Kaleminize kuvvet yüreğize sağlık Ahmet bey tarzınız herkesin beğenisini kazanıyor tebrikler gizemli yazar...

Perihan

Ayzim Filiz Gölgem

Soğuk kahve harika ... okuyorum okuyorum okuyorum birdaha okuyorummmmm

Perihan

bilinmeyen

[12727] numaralı söz için:
belki en saçmadır kitabı okurken ağlamak çünkü sen öyle bir şey hisedersinki seni alıp götürür

Perihan

sonsuz mavi

neden bu gizemin sebebi ne? neden yani zaten çok seviliyorsun

Perihan

Nuran

henüz 13 yaşındayim ve ilk defa bir kitabi hissederek ve anlayarak okuyorum (Gökyüzüne not) ve size çok teşekkür ediyorum.

Perihan

Uyumsuz

Etkileyici yaa🍂✌

Perihan

elvan

ı love readıng your books ı love you

Perihan

melek

senin kitaplarını seve seve okuyorum bazen aglıyorum kıtap yazmaya devam ve tek kelımeyle super olala

Perihan

esma

tek kelımeyle MÜKEMMEL imzanı almayı çok ıstıyorum

Perihan

Almaz

Cok mukemmel yazar. Kendimi kayb ediyorum tum kitablarinda. Dunyadan uzak kitabdaki hikayede yasiyormus gibi hiss ediyorum... Azerbaycandan salamlar tüm okuyuculara...

Perihan

Kar tanesi

Gizemli Ahmet batman

Perihan

kant

harika bir şair ve söz yazarı ahmet bey.

Perihan

hacer

cook guzel harikasiniz ahmet batman sizi seviyoruz

Perihan

Sevgi

Kitaplarınız mükemmel

Perihan

laviya

tek sözle mukemel

Perihan

Edanur bozkurt

Cook ama cook beyendim tüm kitaplarınızı okumaya büyük bir zevkle devam ediyorum sizide cok seviyorum bunu da bilin isterim

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste