Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, d...

söz kimin

Bu sayfada ekonomist, siyasetçi ve eski başbakan yardımcısı Devlet Bahçeli tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Devlet Bahçeli şöyle demiştir: Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, d... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Devlet Bahçeli

Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Ağlama Sevdiğim Gül Dedi Bana Seherden uğradım dostun köyüne Hoş geldin sevdiğim in dedi bana Tomurcuk memesin verdi ağzıma Yorgunsun sevdiğim em dedi bana Benim yârim gelişinden bellidir Ak elleri deste deste güllüdür İbrişim kuşaklı ince bellidir İnce bellerimi sar dedi bana Benim yârim bana yalan söylemez Söylerse de gıybetimi eylemez El yanında ikrarını söylemez Elleri uyut da gel dedi bana Mestine de deli gönül mestine Aşık olan gül gönderir dostuna Telli mahramasın attı üstüme Terlisin sevdiğim sil dedi bana Karac'oglan sırrın kime danışır Siyah zülfü mah yüzüne kıvrışır Ayrılanlar elbet bir gün kavuşur Ağlama sevdiğim gül dedi bana

Mehmet akif'e sormuşlar. Bu ülke ne zaman gelişir? Diye" o'da cevap vermiş; "cuma namazına gelen cemaat, sabah namazına da geldiği zaman.

İnsanlarla o kadar içten birlikte oluyoruz ki, bunun yaşam boyu sürecek bir bağ olduğunu sanıyoruz.

Hayat kimi sevdiğin ve kimi hissettiğindir.

Ey oğul! Sadakayı çok ver. Mal sevgisini gönlünden çıkar.

Resim, görünür formların temsilidir. Realizmin özü, ideali reddetmesidir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste