Aaron Allston Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar, oyun tasarımcısı Aaron Allston ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Aaron Allston kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Aaron Allston mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Aaron Allston
  • Adı: Aaron Allston
  • Doğum: 8 Aralık 1960
  • Ölüm: 27 Şubat 2014
  • Mesleği: Yazar, oyun tasarımcısı
Aaron Allston Kimdir Sayfası

Bu sayfada Aaron Allston hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Aaron Allston sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Aaron Allston (8 AraIık 1960 - 27 Şubat 2014), ABD'Ii biIimkurgu yazarı ve oyun programcısı. Steve Jackson Games iςin Champions isimIi oyun sistemini yarattı. 1991 yıIında Dungeons & Dragons RuIes CycIopedia isimIi kitabı yazdı.sozkimin.com

TSR, Inc. iςin Mystara settingi iςin de çaIışan yazar, Star Wars evreni iςin pek çok roman da yazdı. 27 Şubat 2014 tarihinde kalp krizi sonucu 53 yaşında hayatını kaybetti.

kaynak: wiki

Aaron Allston Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Aaron Allston sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Aaron Allston sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Dil akıl tarafından yaratılmıştır ve aklı yaratır.

Trajedi ile komedinin farkı: Trajedi, bizim başımıza gelen, komedi başkalarının başına gelen korkunç şeydir.

Yorumlar 2 Adet

Perihan

pardus

belli ki çok zeki bir insanmış.

Perihan

Jox25

sanırım ilk oyunu bu arkadaş yaptı bilgisayarcı

Yorum Yaz

Kim Söylemiş Olabilir

Cebrâil bana komşu hakkında o kadar çok tavsiyede bulundu ki; ben (allah teâlâ) komşuyu komşuya mirasçı kılacak zannettim.

söz kimin Alfabetik Liste